GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

 

Didim Net Elektronik Haberleşme Tic. Ltd. Şti. - GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

 

Didim Net Elektronik Haberleşme Tic. Ltd. Şti. müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

 

Didim Net Elektronik Haberleşme Tic. Ltd. Şti. sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece Didim Net Elektronik Haberleşme Tic. Ltd. Şti. bünyesinde kullanılmaktadır. Didim Net Elektronik Haberleşme Tic. Ltd. Şti. üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

 

Didim Net Elektronik Haberleşme Tic. Ltd. Şti. e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler Didim Net Elektronik Haberleşme Tic. Ltd. Şti. müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Didim Net Elektronik Haberleşme Tic. Ltd. Şti. iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

 

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Herhangi bir zamanda günlük e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz e-maillerin alt kısmında bulunan “E-bulten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bulten üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Didim Net Elektronik Haberleşme Tic. Ltd. Şti. veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.didimwifi.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 

Ayrıca www.didimwifi.com’da ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır.128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

 

Her türlü sorunuz için; müşteri hizmetleri formumuzu doldurarak veya 0850 840 96 54 numaralı müşteri danışma hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Didim Wifi

 

Didim Net Elektronik Haberleşme Tic. Ltd. Şti.

Bölgenin En Güçlü İnternet Servis Sağlayıcısı...

Telefon: 0850 840 96 54 ~ 0256 811 32 92
Faks: 0256 811 32 92
E-Posta: info@didimnet.com.tr
Adres: Efeler Mah. Cumhuriyet Cad. No:61 Aydın / Didim

Site içi Bağlantılar

© 2016 by Designed & Powered MoorFuse.  Her Hakkı Saklıdır.