Didim Wifi Net Metro Ethernet

METRO ETHERNET İNTERNET

Size Özel Paylaşımsız İnternet

   Geniş bant fiber hizmeti sayesinde sunulan Metro Ethernet İnternet hizmeti ile internete daha kaliteli ve daha hızlı bağlanabilirsiniz. Paylaşımsız, protokol dönüşümlerine ihtiyaç duymadan sunulan Metro Ethernet hizmeti ile simetrik upload ve download internet bağlantısına sahip olur, internete daha hizlı bağlanırsınz.

                     Didim bölgesinde bu alt yapıyı size en uygun ve en hızlı şekilde sunabilen ilk ve tek firma olmamızın verdiği güven ile sizlerin hayatını kolaylaştırıyoruz.

 

Bağlantı ve Kazı Ücreti Bizden Kampanyası

   Metro Ethernet internet hizmeti’nde kablolu alt yapı gerektiği taktirde "bağlantı ücreti bizden kampanyası", Metro Ethernet İnternet yeni abonelik taleplerinde hızına ve taahhüt süresine bakılarak bağlantı ücreti’nde indirim olanakları sunar.

   Eğer hizmet kablosuz olarak verilecek ise, keşif hizmetimiz ücretsizdir. 

Metro Ethernet Hizmeti Size Neler Sağlar?

  • Metro Ethernet İnternet uçtan uca ethernet paketi taşıdığı ve paket dönüşümüne ihtiyaç duymadığı için SDH gibi ek yatırımlar yapmanız gerekmez ve maliyet tasarrufu sağlar.

  • Size özel paylaşımsız bir hat üzerinden internete çıkış sağlayabilir, MRTG ara yüzü üzerinden sunulan bant genişliği grafikleriyle interneti etkin kullanabilirsiniz.

  • Noktadan noktaya hizmetlerle ve IP VPN hizmetleriyle uyumlu altyapı sağlar.

  • Kota ve adil kullanım noktası limitleri olmadan sınırsız data kullanım imkanı ile işiniz aralıksız ve sekteye uğramadan devam eder. Bu sayede müşterileriniz kota aşımından kaynaklanan sürpriz ücret farklarıyla da karşılaşmaz.

  • Kablolu yapıda 5 Mbit/sn ile 10 Gbit/sn arasında, kablosuz yapıda 5Mbit/s ile 1Gbit/sn arasında değişen yüksek hız seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Hizmetin simetrik olması nedeniyle upload ve download hızı birbirine eşittir.Birçok İnternet hizmetinde download hızı üzerine yoğunlaşılsa da, upload hızı da yüksek kapasitede dosya gönderimi ihtiyacı olan müşterileriniz için oldukça önemlidir.